ПЕРЕВАГИ

Естетичність. 

Гіпоалергічність. 

Комфорт. 

Стиль.

Здатність сапфірових брекетів виблискувати і можливість встановлювати у них камінці робить їх стильним аксесуаром.

 НЕДОЛІКИ

Вирівнювання зубів відбувається повільніше. 

Крихка конструкція вимагає дбайливого догляду і поводження.

 Ретельний догляд за зубами і брекетами.

Сапфірова брекет-система

Не завжди вирівнювання зубів – це некрасиво або дискомфортно. На щастя, сьогодні ортодонтія сягнула такого рівня, коли неестетичне лікування відійшло на другий план. Головним чином, коли мова заходить про сапфірові брекети.
Отже, що собою представляють так звані брекети сапфірові?
Сапфирові брекети – це вестибулярні брекети (звернені назовні), що виробляються з вирощених штучно сапфірових кристалів. Вони зручні і не викликають ніякого дискомфорту.

Сапфірофі брекети виготовляються з монокристала штучних сапфірів, що відрізняються високою міцністю і відмінними естетичними властивостями. Сапфірові брекет-системи оптимально підходять пацієнтам, у яких зубна емаль білого кольору, оскільки є майже прозорими. Крім того, сапфірові брекети не схильні до забарвлення і не затримують наліт.    Сапфірові брекет-системи не порушують дикцію і не викликають дискомфорт у роті, що є незрівнянною перевагою, порівняно з іншими видами брекетів.     Деякі пацієнти стверджують, що сапфірові брекети надають якусь родзинку і особливу привабливість усмішці. Тому для багатьох людей вони є оптимальним варіантом.    Догляд за сапфіровими брекетами простіше, ніж за металевими. Ще одним аргументом є їх комфорт. Згідно відгуків пацієнтів, сапфірові брекет-системи не викликають незручностей або роздратування. Однак при використанні цього виду брекетів, прикус виправляється повільніше, ніж при використанні металевих брекет-систем.    Сапфірові брекети вартістю значно перевищують металеві та керамічні брекет-системи, що пояснюється специфікою матеріалу. Однак при виборі сапфірових брекетів, ціна компенсується естетичним зовнішнім виглядом, а також гарантованим зручністю протягом усього періоду лікування.