Імплантація - застосовується як при одиничному дефекті зубного ряду, так і при декількох відсутніх зубах, включаючи адентію (повна відсутність зубів на щелепі). Часто використовуються одноетапні операції - видалення проблемного зуба і запалених тканин з одночасним встановленням імплантату - дозволяють досягати необхідного результату з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

 

Виправлення прикусу

Багато хто помилково вважає, що ортодонтія показана виключно дітям і підліткам, однак сьогодні можна вирішити  будь-які подібні завдання - в тому числі і найскладніші - незалежно від віку пацієнта. 
Суть ортодонтичного лікування - в її профілактиці. У періоді росту дитини ми стежимо за правильністю розвитку його щелепи і можемо коригувати її таким чином, щоб знизити ризик виникнення ортодонтической патології в майбутньому.
.

 

Професійна гігієна порожнини рота - це комплекс заходів, спрямований на видалення зубних відкладень і нальоту, а також на полірування поверхні зубів за допомогою різних стоматологічних апаратів і інструментів. Фактори, зумовлені поганою гігієною порожнини рота, є причинами багатьох стоматологічних захворювань. Тому дана процедура є обов'язковою і дає можливість якісно і комфортно проводити всі наступні етапи лікування.
Комплекс послуг під час проведення професійної гігієни порожнини рота:
• профілактичний огляд;
• професійне гігієнічне чищення ротової порожнини (видалення нальоту і зубного каменю, полірування зубів);
• виявлення можливих проблем, прихованих до чищення;
• зміцнення зубної емалі мінеральними речовинами, фторування зубів;
• підбір індивідуальних засобів по догляду за порожниною рота в домашніх умовах.
При чищенні ротової порожнини ми використовуємо професійні пасти, які нещадні до нальоту і дуже дбайливі до твердих тканин зубів. Застосування спеціальних інструментів для видалення зубного каменю допомагає нам ретельно прочистити всі важкодоступні місця. Полірування поверхні реалізується за допомогою водно-порошкової суспензії під великим тиском. Ми застосовуємо ополіскувачі (еліксири), за показаннями використовуємо засоби по зниженню чутливості зубів.
Особлива увага приділяється очищенню штучних поверхонь - керамічних реставрацій на своїх зубах і на імплантатах. У деяких випадках гігієна порожнини рота виконується під анестезією і в два етапи.
Попереджати краще, ніж лікувати.
Після закінчення лікування професійну гігієну рекомендовано виконувати не рідше, ніж раз на півроку або за рекомендацією фахівця (в залежності від результатів лікування, наявності брекет-системи та ін.). Важливо, що в ході даної процедури лікар-гігієніст має можливість ще на початковій стадії виявити саме незначне порушення цілісності емалі або реставрації, що дозволить максимально ефективно усунути таке пошкодження.

Лікування каналів (Ендодонтія) - один з найбільш складних і вимагають високої майстерності розділів стоматології. Грамотне лікування каналів зуба, яке здійснюється профільним фахівцем клініки, є дуже відповідальним завданням. Від його якості залежить збереження зуба і успіх всіх подальших реставраційних робіт.
В цілому, лікування системи кореневих каналів (СКК) можна порівняти з побудовою фундаменту будинку. Гарантувати якісно вилікуваний канал можна тільки тоді, коли фахівець досконально бачить проблему. Тому ми контролюємо себе за допомогою внутріоральних цифрових камер, а також за допомогою багаторазового збільшення: в нашій клініці лікування системи кореневих каналів відбувається під збільшенням. При цьому кожен крок лікаря пацієнт (за його бажанням) також може спостерігати на екрані монітора, що дає йому можливість більш глибоко вникнути в проблему.
У переважній більшості випадків лікування кореневих каналів проходить в одне відвідування, при цьому кожен його етап (медична обробка, стерилізація, пломбування) дуже важливий і тільки їх доскональне виконання може дати хороший і пролонгований результат в майбутньому.
Кожен зуб після лікування потребує подальшої його реставрації, спрямованої на зміцнення ослаблених до і в ході лікування стінок зуба. Для цих цілей ми використовуємо найефективніший і щадний спосіб відновлення зуба за допомогою керамічних реставрацій. У тих же випадках, коли ми бачимо, що ефективність лікування системи кореневих каналів сумнівна - ми пропонуємо видалення даного хворого зуба з подальшим заміщенням його дентальним імплантатом.
Важливо: всі методики, які використовуються в нашій клініці, повністю відповідають світовим стандартам лікування в ендодонтії.

 

Естетична реставрація(протезування) зубів - це повне відновлення зруйнованої анатомічної частини зуба за допомогою сучасних керамічних або фотополімерних матеріалів. У нашій клініці відновлення зубів здійснюється виключно керамічними матеріалами (штучна емаль), які за багатьма своїми властивостями найбільш наближені до тканин природного зуба. Це дає нам повну впевненість в тому, що наші пацієнти будуть відчувати себе комфортно і легко в будь-якій ситуації, навіть в компрометуючий ультрафіолетовому освітленні.
У кожному конкретному випадку ми підбираємо оптимальну конструкцію і форму естетичної реставрації: від мікро-керамічних виробів (вініри і вкладки) до повних завершених анатомічних конструкцій (коронки з опорою на зубах, імплантати).
Завдяки такому підходу ми забезпечуємо надзвичайно надійний, функціональний і красивий результат на довгі роки, оскільки подібні реставрації найбільш витривалі під час навантажень, створюваних при жуванні.
Важливо: в клініці "Ла Мінта" проводиться естетичне відновлення будь-якої складності - від одного зуба до повної адентії (повна відсутність зубів на щелепі).

  

Діагностика

Діагностика є наріжним каменем всієї медичної практики, в т.ч. і стоматологічної, в якій діагноз ставиться на підставі результатів клінічного обстеження і додаткових методів діагностики.
План лікування може бути складений тільки після ретельного збору всіх діагностично цінних даних, до складу яких входять:
1. Фотодокументація - забезпечує можливість розглянути найдрібніші деталі і налагодити комунікацію всім учасникам лікування: пацієнтові, лікарю і керамістові. Крім того, дана процедура фіксує початок всього процесу лікування і дає можливість оцінити дизайн посмішки, пропорції обличчя, губ, зубів. Ця безцінна інформація зберігається в клініці протягом усього лікування.
2. Комп'ютерна томографія - тривимірний рентгенівський знімок. Є "золотим стандартом" діагностики в сучасній стоматології, обов'язковим при постановці діагнозу. Завдяки такому дослідженню фахівець здатний побачити повну картину навколо проблемної ділянки і прийняти єдино правильне рішення. При необхідності таке дослідження допомагає також віртуально встановити імплантанти - даючи унікальну можливість гранично точно змоделювати в програмі їх подальше розташування в кістки і ротової порожнини пацієнта з урахуванням всіх його анатомічних особливостей. Таким чином, комп'ютерна томографія є ще і безпечним інструментом планування і установки дентальних імплантів.
3. Діагностичні моделі - точні гіпсові копії зубів і ясен пацієнта для визначення правильності прикусу, а також моделювання майбутньої форми зубів. Дані моделі дають фахівцям унікальну можливість зазирнути з усіх боків порожнини рота і побачити можливу проблему при змиканні і розмиканні зубних рядів.
Всі етапи діагностики проводяться провідними фахівцями клініки в області естетичної стоматології. На підставі отриманих даних команда фахівців складає план лікування, яке дає можливість зрозуміти і визначити всі його етапи, заздалегідь осмислити весь обсяг медичного втручання, а також терміни і вартість всіх намічених процедур.
Завдяки подібному взаємодії, вже на етапі діагностики у лікаря і пацієнта з'являється можливість для вибудовування довірчих відносин, без яких плідну співпрацю неможливо.