Акція завершена ! 31.07.2016 

Фіксація металевої брекет системи +

професійна чистка зубів = 1800 грн

 

Фіксація керамічної 

брекет системи +

професійна чистка 

зубів =2800 грн

+ у подарунок гігієнічний набір

VITIS ORTHODONTIC — спеціальна профілактична серія для людей, які проходять курс ортодонтичного лікування. До її складу входить: зубна паста, ополіскувач, зубні щітки з маленькою і звичайною головкою, міжзубні щітки INTERPROX і гель для них, зручні набори в пластиковому футлярі приємного салатового кольору, шипучі таблетки для очищення пластинок або інших знімних ортодонтичних конструкцій.

 • Зубна паста VITIS ORTHODONTIC і ополіскувач VITIS ORTHODONTIC містять активні інгредієнти, які необхідні для підтримання здорового стану ротової порожнини і профілактики накопичення зубного нальоту

 • Спеціальна зубна щітка VITIS ORTHODONTIC має два види щетинок. У центрі та у верхній частині головки вони більш жорсткі, що дає можливість ретельно очищати зуби та ортодонтичні конструкції. По краях щітки розташовані м’які щетинки для делікатного догляду за зубами у приясенній зоні. Спеціальна V-подібна форма робочої поверхні дозволяє ефективно очистити зуби та ортодонтичні конструкції у будь-яких важкодоступних ділянках ротової порожнини. Два розміри головки щітки: для дорослих (regular) та дітей/підлітків (access)

 • Міжзубна щіточка INTERPROX 4G призначена для ретельного очищення областей навколо брекетів, металевих дуг тощо

 • Віск VITIS ORTHODONTIC застосовується для захисту м'яких тканин порожнини рота від виступаючих елементів брекет-системи, пластинок і т.п.

 • Шипучі очищаючі таблетки VITIS ORTHODONTIC відмінно очищають знімні ортодонтичні конструкції

 • Широка зубна стрічка VITIS з м'ятою і фтором ефективно видаляє наліт між зубами, біля ясен, тим самим запобігає розвитку карієсу, гінгівіту і пародонтиту. Воскове покриття стрічки забезпечує її легке ковзання і дозволяє уникнути пошкодження м'яких тканин. Диспенсер з ниткою упакований в економічний поліетиленовий блістер.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Професійне чищення зубів + в подарунок ополіскувач "Listerine" (cool mint 1L) Зателефонуйте і запишіться на прийом по                 тел.72-00-40,063-769-83-95 

 Акція 

1.02.-31.03

лютий 2016