ПЕРЕВАГИ:

Прекрасна естетика і непомітність

НЕДОЛІКИ:

Висока вартість;

Висока тертя між пазом брекета і дугою;

Більш складне видалення в кінці лікування.

Керамічна брекет-система


    Керамічна брекет - система - брекети виготовлені з кераміки. Вони менш помітні на зубах, і до них менше пристає наліт. Ця система більш зручна для пацієнтів, яким важлива естетика. Хоча керамічний брекет без металевого пазу через підвищене тертя між дугою і зубом може трішки збільшити тривалість лікування .
    Керамічні брекети, вартість яких на порядок вища, ніж металевих систем, відносяться до естетичних видів брекет-систем. Гарний зовнішній вигляд і висока міцність забезпечила керамічним брекет-системам безліч шанувальників, як серед пацієнтів, так і серед лікарів-ортодонтів. 
    Керамічна брекет-система підходить пацієнтам із зубною емаллю різних відтінків, оскільки цей матеріал може мати майже будь-який колір. Керамічні брекети не окислюються і не фарбуються, крім цього вони значно комфортніші, ніж металеві. Основою керамічних брекет-систем становить кристал з домішками металу. Вони поділяються на два класи: монокристалічні і полікристалічні.
    Керамічні брекети, вартість яких порівняно невисока, є доступним варіантом для більшості пацієнтів. Вони є непоганою альтернативою металевим брекет-системам, проте носити їх необхідно трохи довше. .